
Geruchten over de “Nintendo Switch Pro” doen al geruime tijd de ronde, een bijgewerkt model met meer kracht en grafische mogelijkheden.
Een van de meer spraakmakende geruchten die tegenwoordig de ronde doen, is dat Nintendo van plan is een OLED-scherm te gebruiken voor dit nieuwe Nintendo Switch-model, althans volgens Bloomberg.
OLED lijkt echter iets te zijn
In een intrigerende gang van zaken lijkt het erop dat de CEO van Universal Display Corp , een firma die OLED’s produceert, deze rapporten kort noemde in een Q1-investeerdersoproep, wat zou kunnen suggereren dat er inderdaad een waarheid aan de speculatie.
Credits gaan naar Spawn Wave om dit op te merken;
Interesting to see Universal Display Corp mention the reports around Nintendo choosing OLED for their Switch Pro in their Q1 investors call pic.twitter.com/RUrJ0qvBiA
— Spawn Wave (@SpawnWaveMedia) May 10, 2021
Natuurlijk, totdat we het uit de mond van het paard horen, oftewel Nintendo, blijft het op zijn best speculatie.