De jaarlijkse Develop Awards vonden onlangs plaats en Ubisoft Milaan en Parijs haalden twee van de prestigieuze prijzen in de wacht.
De prijzen waren voor de veelgeprezen Mario + Rabbids: Kingdom Battle die beschikbaar is op de Nintendo Switch. De prijzen waren voor de game Animation & Visual Design. Goed gedaan voor beide teams!
Liefde voor Mario + Rabbids: Kingdom Battle
Mario + Rabbids: Kingdom Battle was de verrassingshit van 2017. En het heeft zelfs een langer leven gekregen dankzij de Donkey Kong Adventure DLC die vrij recent is uitgekomen. We hebben zoveel vreugde ervaren door deze vreemde koppeling en kijken ernaar uit om te zien wat de relatie tussen Nintendo en Ubisoft in de toekomst zal brengen!
Misschien zelfs een vervolg?















Niets minder dan verdient, dit was de verassing van 2017 en nog steeds speel ik deze game dolgraag.
De DK Adventure was een leuke toevoeging en ik kijk al uit naar wat de relatie tussen Nintendo en Ubisoft nog meer gaat betekenen!