The Game Awards 2019 – Alle genomineerden

The Game Awards 2019 – Alle genomineerden

De genomineerden voor de Game Awards 2019 zijn bekendgemaakt en het is op zijn zachtst gezegd een interessante lijst.

Een flink aantal Death Stranding-nominaties en een duidelijk gebrek aan bepaalde titels zoals bijvoorbeeld Fire Emblem: Three Houses.

Stem hier; https://thegameawards.com/nominees 
De resultaten worden gepubliceerd op 12 december, wanneer de prijsuitreiking plaatsvindt.

Game of the Year

Control (Remedy/505 Games)
Death Stranding(Kojima Productions/SIE)
Super Smash Bros. Ultimate(Bandai-Namco/Sora/Nintendo)
Resident Evil 2(Capcom/Capcom)
Sekiro: Shadows Die Twice(From Software/Activision)
The Outer Worlds(Obsidian/Private Division)

Best Game Direction

Control(Remedy/505 Games)
Death Stranding (Kojima Productions/SIE)
Resident Evil 2 (Capcom/Capcom)
Sekiro: Shadows Die Twice(From Software/Activision)
Outer Wilds(Mobius Digital/Annapurna)

Best Narrative

A Plague Tale: Innocence(Asobo/Focus Home)
Control (Remedy/505)
Death Stranding(Kojima Productions/SIE)
Disco Elysium(ZA/UM)
The Outer Worlds(Obsidian/Private Division)

Best Art Direction

Control (Remedy/505)
Death Stranding(Kojima Productions/SIE)
Gris (Nomada Studio/Devolver)
Sayonara Wild Hearts(Simogo/Annapurna)
Sekiro: Shadows Die Twice(From Software/Activision)
The Legend of Zelda: Link’s Awakening(Grezzo/Nintendo)

Best Score/Music

Cadence of Hyrule (Brace Yourself Games/Nintendo)
Death Stranding(Kojima Productions/SIE)
Devil May Cry 5(Capcom)
Kingdom Hearts III(Square Enix)
Sayonara Wild Hearts(Simogo/Annapurna)

Best Audio Design

Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward/Activision)
Control (Remedy/505)
Death Stranding(Kojima Productions/SIE)
Gears 5(The Coalition/Xbox Game Studios)
Resident Evil 2(Capcom)
Sekiro: Shadows Die Twice(From Software/Activision)

Best Performance

Ashly Burch as Parvati Holcomb, The Outer Worlds
Courtney Hope as Jesse Faden, Control
Laura Baileyas Kait Diaz, Gears 5
Mads Mikkelsen as Cliff, Death Stranding
Matthew Porretta as Dr. Casper Darling, Control
Norman Reedus as Sam Porter Bridges, Death Stranding

Best Action Game

Apex Legends(Respawn/EA)
Astral Chain(Platinum Games/Nintendo)
Call of Duty: Modern Warfare(Infinity Ward/Activision)
Devil May Cry 5(Capcom/Capcom)
Gears 5(The Coalition/Xbox Game Studios)
Metro Exodus(4A Games/Deep Silver)

Best Action/Adventure Game

Borderlands 3(Gearbox/2K)
Control (Remedy/505 Games)
Death Stranding(Kojima Productions/SIE)
Resident Evil 2(Capcom)
The Legend of Zelda: Link’s Awakening(Grezzo/Nintendo)
Sekiro: Shadows Die Twice(From Software/Activision)

Best RPG

Disco Elysium(ZA/UM)
Final Fantasy XIV(Square Enix)
Kingdom Hearts III(Square Enix)
Monster Hunter World: Iceborne(Capcom)
The Outer Worlds(Obsidian/Private Division)

Best Fighting Game

Dead or Alive 6(Team Ninja/Koei Tecmo)
Jump Force(Spike Chunsoft/Bandai Namco)
Mortal Kombat 11(NetherRealm/WBIE)
Samurai Showdown(SNK/Athlon)
Super Smash Bros. Ultimate(Bandai Namco/Sora/Nintendo)

Best Family Game

Luigi’s Mansion 3(Next Level Games/Nintendo)
Ring Fit Adventure(Nintendo EPD/Nintendo)
Super Mario Maker 2(Nintendo EPD/Nintendo)
Super Smash Bros. Ultimate(Bandai Namco/Sora/Nintendo)
Yoshi’s Crafted World (Good-Feel/Nintendo)

Best Strategy Game

Age of Wonders: Planetfall(Triumph Studios/Paradox)
Anno 1800(Blue Byte/Ubisoft)
Fire Emblem: Three Houses(Intelligent Systems/Koei Tecmo/Nintendo)
Total War: Three Kingdoms(Creative Assembly/Sega)
Tropico 6(Limbic Entertainment/Kalypso Media)
Wargroove (Chucklefish)

Best Sports/Racing Game

Crash Team Racing Nitro-Fueled(Beenox/Activision)
DiRT Rally 2.0(Codemasters)
eFootball Pro Evolution Soccer 2020(PES Productions/Konami)
F1 2019(Codemasters)
FIFA 20(EA Sports)

Best Multiplayer Game

Apex Legends(Respawn/EA)
Borderlands 3(Gearbox/2K)
Call of Duty: Modern Warfare(Infinity Ward/Activision)
Tetris 99(Arika/Nintendo)
Tom Clancy’s The Division 2(Massive Entertainment/Ubisoft)

Fresh Indie Game

ZA/UM for Disco Elysium
Nomada Studio for Gris
DeadToast Entertainment for My Friend Pedro
Mobius Digital for Outer Wilds
Mega Crit for Slay the Spire
House House for Untitled Goose Game

Games for Impact

Concrete Genie (Pixelopus/SIE)
Gris(Nomada Studio/Devolver)
Kind Words(Popcannibal)
Life is Strange 2(Dontnod/Square Enix)
Sea of Solitude(Jo-Mei Games/EA)

Best Ongoing Game

Apex Legends (Respawn)
Destiny 2 (Bungie)
Final Fantasy XIV (Square Enix)
Fortnite (Epic Games)
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal/Ubisoft)

Best Independent Game

Baba Is You(Hempuli)
Disco Elysium(ZA/UM)
Katana ZERO(Askiisoft/Devoler)
Outer Wilds(Mobius Digital/Annapurna)
Untitled Goose Game(House House/Panic)

Best Mobile Game

Call of Duty: Mobile(TiMi Studios/Activision)
GRINDSTONE(Capybara Games)
Sayonara Wild Hearts(Simogo/Annapurna)
Sky: Children of Light(Thatgamecompany)
What the Golf?(Tribland)

Best Community Support

Apex Legends (Respawn/EA)
Destiny 2(Bungie)
Final Fantasy XIV(Square Enix)
Fortnite(Epic Games)
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege(Ubisoft Montreal/Ubisoft)

Best VR/AR Game

Asgard’s Wrath(Sanzaru Games/Oculus Studios)
Blood & Truth(SIE London Studio/SIE)
Beat Saber(Beat Games)
No Man’s Sky(Hello Games)
Trover Saves the Universe(Squanch Games)

Ad