Shadow Man, een game die in 1999 de machtige Nintendo 64 sierde, krijgt de remasterbehandeling. De remaster wordt afgehandeld door Night Dive Studios , het team dat verantwoordelijk was voor de redelijk recente Turok-remasters.
Zoals je kunt zien aan de nieuw uitgebrachte trailer, hebben ze de randen opgeruimd en “verbeterde schaduwtoewijzing, belichting per pixel, anti-aliasing en ontbrekende inhoud toegevoegd die uit het originele spel is verwijderd.”
Deze versie lijkt te zijn gebaseerd op de later uitgebrachte Dreamcast-versie van Shadow Man. Er is geen releasedatum aangekondigd, maar deze is bevestigd voor de Nintendo Switch.
Over Shadow Man
Hij komt eraan en besluipt criminelen in de geestenwereld en de echte wereld. Een bezeten man komt eraan, een voodoo-masker in zijn borst en krachtlijnen in zijn rug. Shadow Man komt eraan en volgt het kwaad van Liveside naar Deadside. Om een apocalyps te stoppen. Om je ziel te redden.
Stalk criminelen in twee werelden: ontdek de plaats delicten in Louisiana, Swamplands, een woning in New York, een gevangenis in Texas, het asiel en vele andere plaatsen.
Stuur Evil terug naar de duisternis: ga gewapend met hoogwaardige wapens of vernietigende voodoo-krachten.
Ontrafel de Mysteries of Deadside: Verzamel sinistere voodoo-artefacten om puzzels op te lossen.
Live the Nightmare: meer dan 40 meeslepende tussenfilmpjes en uren in-game spraak.














Hier heb ik lang opgewacht 😀 Shadow Man – for we are many.
Alleen die muziek alweer horen.. heeeeel erg tof!
Come on slowpoke 😉
Maar jajaja 100% must own.
Dat denk ik stiekem ook wel 😉
Shadowman een game met zoveel jeugdsentiment … vond hem vroeger scary as fuck … maar och dat zal nu wel wat meer meevallen denk ik 😉
Hoop dat we niet te lang op een releasedate hoeven te wachten.
Ben benieuwd of ze er ook nog wat extra content aan gaan toevoegen
Zou cool zijn, maar daar ga ik eigenlijk niet van uit.
We hebben er omwille van Covid niks meer over gehoord … hoop dat daar begin 2021 verandering in komt…
Als er weer geruchten komen over een Nintendo Direct begin van 2021 verwacht ik Shadowman wel als 1 van de aanwezige titels 😉
Zou ondanks alles met Covid wel onderhand tijd worden ja 😛
Ik ben er heel benieuwd naar vond het vroeger al een enorm toffe titel 😀
Digital Foundry had hier onderlangs echt een mega tof item over; https://www.youtube.com/watch?v=s78Y6tjtP4A
Nice kijk er al naar uit 🙂 Shadaaaaaaowwwmaaan
Hoop dat de Remaster op Nintendo Switch goed draait hoor.
Ga er wel vanuit maar …. de console versies hebben nog steeds een coming soon release date. Maar koop hem a la minute als ie uit is.
Zou die uberhaupt fysiek uit gaan komen?
Als dat het geval gaat zijn zal het via Limited Run Games zij hebben ook de ports van Nightdive van Turok gedaan 😉
Dat ze deze maar gauw aan gaan kondigen man 🙂
Ik koop hem vast weer twee keer 🙁 want ik ga ervan uit dat ie eerst digitaal komt en pas maanden later fysiek.
Hahaha klote is dat he als ze dat niet direct aankondigen.