Terraria: Journey’s End komt januari 2022

Terraria: Journey’s End komt januari 2022

De ontwikkelaars achter Terraria hebben aangekondigd dat het in januari op de Nintendo Switch zal verschijnen. De Journey’s End-update kwam vorig jaar oorspronkelijk naar de pc en bood eigenaren van de game nieuwe manieren om de game te spelen, meer dan 1000 nieuwe items te vinden en te maken voor nieuwe bazen en nog veel meer.

Terraria: Journey’s End developers geven aan;

We know the big question will be “why can it not come out before the end of the year if you are so close right now?” The reality there is that companies – including Nintendo – are nearing the end of the year/holidays. As we all know, that means a lot of folks out on vacation and/or full company shutdowns.

If we were to release – say in December – this would create a scenario where if there are any bugs or issues at all, they would essentially be impossible to fix (even if DR had a fix made instantly) until probably sometime in mid-January. It is just an unfortunate dynamic of this time of year. This gets the update out just as soon as possible in the new year, avoiding that risk.

While we are confident in this build, every launch has some bugs, and we just don’t want to put everyone in a situation where there are issues that everyone is powerless to address. Now, that said, the team will continue to test and fix in the meantime and go ahead and get whatever else they can find already in the queue.

Over Terraria: Journey’s End

Deze update is een liefdeswerk geweest, waar ons team een ​​lange tijd onvermoeibaar aan heeft gewerkt, en we hebben echt het gevoel dat het Terraria naar een hoger niveau tilt, naar een plek waar de kerngame eindelijk “compleet” kan worden genoemd. . Van nieuwe manieren om het spel te spelen tot meer dan 1000 nieuwe items om te vinden en te knutselen tot nieuwe eindbazen om uit te dagen en zelfs een volledige beoordeling van alle inhoud van het spel op balans, grafische kwaliteit en mechanica – echt, Journey’s End heeft iets voor iedereen.

Bij het schrijven van de changelog was het voor ons team nog duidelijker dan ooit hoeveel er in deze epische laatste grote inhoudsupdate voor Terraria zit. Echt een passend einde van een absoluut geweldige reis.

Het changelog van Terraria: Journey’s End is ongeveer 45 pagina’s lang, als je het allemaal wilt bekijken, kijk dan hier; https://forums.terraria.org /index.php?threads/there-back-again-a-summary-of-journeys-end.87997/

Ad